DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 19.03.2024 12:48:05 

TETA  LENKA  JE  TU  PRO  VÁS  A  VAŠE  DĚTI

Reference
Něco pro potěšení z e-mailu, webu, SMS ....
Posílejte dál své zkušenosti pro ostatní maminky a děti,
za sebe a všechny dětičky moc děkuji
 
Maminka Lucie
Moc děkujeme za super radu ohledně bříška a kojících čajů. Co jsem je přestala pít, tak se do 2 dnů spravilo bříško o 100%. Sice se malý ještě občas kroutí, ale statečně prdí :)
Určitě se ještě ukážeme smiley
 
 
 
Maminka Bojana a Ema
Dobrý večer, je to mnohem lepší, papáme, sice prdíky trápí, ale jíme a hlavně jsme psychicky v pohodě. Moc jste nám pomohla. Ve středu určitě dorazíme. Těšíme se!
 
Eva a Verunka
Krásný den teto Lenko,
od té doby co jsme s Verunkou absolvovali masáže,které si mimochodem doma spolu užíváme,
je klidnější při probuzení.
 
 
Zdenda 12 let 
Dobrý den,
Moc jse mi ta masáž líbila. Máma mi teď tu masáž dělá doma podle toho plánku.
Zdraví:střední šikovný Zdeněk Martinák
 
Lenka, Zdenda a Anička
Příjemný den, teto Lenko,
absolvovali jsme u vás relaxační masáž s 12-ti letým synem, která byla úžasná. Už teď se těším na relaxační baby masáže s 10-ti měsíční dcerou Aničkou
 
Renča
Zdravím všechny těhulky i netěhulky. Chtěla bych Vám doporučit těhotenské masáže,které provozuje paní Lenka. Bolela mě bederní páteř a kyčle,bolest mi vystřelovala až do končetin. Masáže mi od těchto problému VELICE pomáhají a výborně se člověk zrelaxuje a psychicky dobře naladí. Neváhejte a opravdu,kdo má problém s páteří vřele doporučují.
 
Klára a Karolínka 
Děkujeme tetě Lence za olejíček proti nachlazení. Karolínka byla skoro dva měsíce pořád nachlazená a když jsme začaly mazat tímto olejíčkem, za týden bylo nachlazení fuč !!!! 
 
Majda - Taktez pejeme ódy na setkani dvojcatek.. a pridavame chvalu na cviceni deti od 6mes.
 
Kluci byli nadseni!  
 
 
Alenka3v1 
 
My 3,jakožto Jeníček,Mařenka a mamča Alča, děkujem mooc za úžasné zorganizování nejen "Setkání dvojčátek", které nás nabilo důležitými informace, ale hlavně jsme zjistili, že nejsme sami, zkrátka a dobře jak "Setkání dvojčátek" tak "Velikonční dílna" byl úžasný počin jak příjemně strávit předvelikonoční čas a zjisti, že fajn maminky s dětmi se potřebují odreagovat a to díky Tetě Lence. JEN TAK DÁLE !

Dobrý večer:-), ráda bych na přání tety Lenky napsala všem budoucím maminkám i těm, které už doma malé miminko mají takové malé upozornění, na které jsme nedali a stalo se pro nás velkým problémem.
NIKDY nesedejte s miminkem na balón, když ho chcete uspat!!!
My jsme sedli a bylo to super,ale mimi věčně neváží tři, čtyři kila a houpat osmikilového macka se nedá-odešly nám málem jak záda, tak ruce....Teď neexistuje způsob, jak naši dceru bez šíleného řevu uspat, už jsme ji koupili i kočárek na doma.
Když si uvědomím, jak málo stačilo a mohli jsme si křik i výdaje za kočárek ušetřit......
 
Karolína-maminka sedmiměsíční uřvané Alice:-)
 
Reference na baby masáže:
 
už jako studentka zdravotnické školy jsem se s baby masážemi setkala, dokonce jsme se masírovali ve třídě navzájem, a už tehdy mi připadaly fajn, jenže víte jak, puberta, stud ...
Když jsem se stala maminkou, tak nějak jsem v tom šíleném "švunku" zapomněla. Pořád jen krmení, péče o děti, únava a celkem těžký a komplikovaný porod si s mou psychikou dosti pohrál. Obrovská změna nastala, když mi bylo nabídnuto, že mi teta Lenka přijede udělat domů baby masáž. těšila jsem se na to, doslova jako malé dítě. ŽŮŽO, to bylo ono. Možnost na chvíli se zastavit a vyloženě napojit se na mé dítě mi otevřelo pořádně oči a hlavně srdíčko! A určitě nejen mně. Našli jsme k sobě cestu a i beze slov dokážeme spolu krásně komunikovat. Od té doby masírujeme dá se říci pravidelně, můj syn Štěpánek masáž miluje a já si ji taky hodně užívám. Uživáme si jeden druhého, jsme tu jeden pro druhého, mazlíme se, ovoníme si pokoj nějakou krásnou vůní, zapneme si tiše jemnou hudbu a s něžností, o které jsme ani nevěděla, že ji v sobě mám, masírujeme.
Dotek, něžnost, lásku, štěstí, spokojenost, to vše a ještě mnohem více jsme získali na masážích. A to taky díky tetě Lence, která dělá svou práci opravdu srdcem.
Spokojená maminka Lenka a syn Štěpánek
 
 
Dobrý den,hned na záčátku musím napsat-BABY MASÁŽE VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!
 
 
Já osobně jsem byla z počátku jak se říká \"nevěřící Tomáš\",ale teď nedám na masáž dopustit,do denního režimu jsme si ji zařadili dopoledne a dcera si na ni tak zvykla,že pokud nám masáž něco nabourá,tak je nevrlá a spánek není tak dlouhý a kvalitní.Po této masáži je schopna spinkat i dvě a půl hodiny,takže ja u sebe vidím pozitivní vliv na nespavé a plačtivé děti.
 
Maminka Ellenky
 
Masáže jsme prováděli v domácím prostředí s dcerou, která měla v tom čase dva měsíce. Musím napsat, že Terezka (dcera) trpěla na bolení bříška a byla lekavější. Po masážích, nemůžu napsat, že by problém zmizel, bolení bříška je pořád, ale již vím, jak ji mám pomoci a Terezka má masáže, taky velice ráda. Pozná už, že se blíží masáž, podle rituálu, který u masáže máme a to vám vše ukáže teta Lenka, která je velice šikovná a dokáže Vám poradit i s ostatními starostmi.
Spokojená maminka Terezky Katka
 
Milá Lenko, Sofinka je po baby masáži jako vyměněná. Krásně spí večer se zklidnila.
Jakoby rozkvetla. S masáží pokračujeme, užíváme si to obě, spolu.
 
Krásný večer Z+S