DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 19.03.2024 12:48:05 

TETA  LENKA  JE  TU  PRO  VÁS  A  VAŠE  DĚTI

Baňkování
 
Baňkování
 
 
je metodou známou již od starověku. Používal ji již římský lékař Galenus v roce 120 n.l., ve středověku byla tato metoda používána v celém tehdejším světě. Málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva.
Použití baněk je však různorodé. Lze je kombinovat s masáží, prohřívacími zábaly. Lze je přikládat nad akupresurní body a tím pracovat s energií meridián, vynikajících účinků je také dosaženo při aplikaci baněk (třeba na postižený kloub). Podtlak vtáhne část kůže i podkoží do baňky a způsobí zvýšení cirkulace krve a přívod kyslíku v okolí.
Prokrvení a okysličení kritických bodů odplaví škodliviny z jejich centra a po opakované správné aplikaci vede k úlevě od bolesti v zádech a překvapivě i upraví funkce příslušného vnitřního orgánu, na jehož ovlivnění pacient ani nepomyslí.
Podle alternativní medicíny se efekt baňek vasvětluje tak, že dochází k vysávání škodlivin z těla klienta, podle tradiční čínské medicíny jde o rozhýbání vitální síly čchi a krve, čímž mizí bolest, léčí se zánět a mnohá jiná onemocnění. Pomocí baněk lze mnoha zákazníkům pomoci od různých potíží, s nimiž si vědecká medicína neví rady anebo k jejich léčbě používá agresivní léky s nebezpečnými vedlejšími účinky. Široká veřejnost si už nebezpečí pojídání množství léků začína uvědomovat a shánějí proto čím dál častěji přírodní metody léčby bez vedlejších účinků, k nimž právě baňkování patří.
 
         Baňkování /nahřátí + masáž/                           30 minut     500 Kč
                                                                                                             60 minut     800 Kč