DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 19.03.2024 12:48:05 

TETA  LENKA  JE  TU  PRO  VÁS  A  VAŠE  DĚTI

Relaxační aroma masáž
Relaxační aromaterapeutická masáž
 
 
Relaxační masáž je velice prospěšná a uklidňující. Při jemné a relaxační technice dochází k uvolnění napětí celého těla. Masáž podporuje krevní oběh, snižuje otoky, možnosti křečí a taky preventivně působí proti vzniku křečových žil. Použitím vhodných rostlinných a esenciálních olejů se zmírňuje napětí, bolest, neklid a dochází k celkové harmonizaci a pohodě. Také pomáhá s uvolněním bolestivých stavů páteře, kloubů, končetin nebo hlavy. Při masáži dochází k uvolnění a prokrvení svalů celého těla, tím dochází k odstranění bolestí zad, šíje, pocitů těžkých nohou, otoků nohou atd. Je potřeba hodně doplňovat tekutiny k odplavování škodlivin z těla během  a zvláště po masáži.
 
 
Při všech masážích používám ty nejkvalitnější, za studena lisované rostlinné oleje
                       - individuálně pak podle potřeb, pocitů a požadavků přidávám        
                         éterické oleje /skořice, citrusy, jalovec, heřmánek, santal, růže.../

Kokosový olej - zvyšuje elasticitu kůže a napomáhá předcházet striím, je ideální pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. Jeho složení je blízké tukům v pokožce, která proto olej ochotně přijímá a využívá. Díky těmto vlastnostem a nádherné vůni patří čistý kokosový olej mezi nejlepší masážní přípravky vůbec.
 
Mandlový olej - lehce vstřebatelný, výživný, nezanáší póry a je vhodný i pro citlivou pokožku ke sklonem k suchosti. Pleť si zachovává pružnost a hebkost - je dobrý proti striím na břiše a prsou. Je vhodný i na hrubou a popraskanou kůži, ekzémů, akné a popálenin. Zklidňuje podrážděnou pokožku.
 
Dýňový olej - příznivě působí při křečích v organizmu způsobených nedostatkem hořčíku. Dodává potřebné minerálnáí látky - draslík, hořčík, vápník, fosfor, síru a vitamíny A, E a K. Ze všech rostlinných olejů má nejvyšší obsah organicky vázaného zinku - významné hojivé účinky na ekzematickou, popraskanou a vysušenou kůži. Pozitivně ovlivňuje trávení, lámavost nehtů.
 
Celková + nahřátí                                        60 minut     1000 Kč
Záda + šíje + nahřívání                              45 minut        600 Kč
Částečná                                                                30 minut        500 Kč